Návod pro zaměření - rolety Mini v kazetě pružinové

Základní měřený rozměr je montážní šířka a montážní výška.

Pozor při zaměření je nutné počítat s umístěním kličky a pokud je okno zapuštěno do výklenku (špalety) pozor při úplném otevření okna na vzdálenost mezi křídlem okna a boční stěnou výklenku. Kazeta rolety zasahuje 4,5cm do prostoru, mezi křídlem okna a stěnou tedy musí být minimálně 6cm prostor jinak by okno nešlo otevřít nebo by se kazeta mohla poškodit.

Zaměření montážní šířky: (montážní šířka = š)

zaměření pro rovnou zasklívací lištu zaměření pro šikmou zasklívací lištu zaměření pro oblou zasklívací lištu
     
   
detail vodící lišty    

 

Zaměření montážní výšky: (montážní výška = v)

zaměření pro rovnou zasklívací lištu zaměření pro šikmou zasklívací lištu zaměření pro oblou zasklívací lištu
     
   
detail kazety    
 
Návod pro objednání:
  • vyberte roletu s nejbližší vyšší naměřenou šířkou (například při naměřené šířce 61,5cm vyberte roletu s montážní šířkou do 70cm) a dále postupujte dle návodu u vybrané rolety
  • v nabídce najdete klasické stínící látky nebo celostínící pogumované (tzv. black out) nebo stínící látky se vzorem. Přehled všech nabízených látek: Rolety - tabulka látek
 

Nejmenší rozměr pro stanovení ceny je šířka 50cm x výška 120cm. Minimální výrobní šířka je 30cm. Maximální výrobní výška rolety je u stínících látek a stínících látek se vzorem 220cm, u látek celostínících (black out) 180cm. V případě zájmu o roletu o jiných než nabízených rozměrech nás kontaktujte.

Spustili jsme nový e-shop

Spustili jsme nový e-shop www.garnyzerolety.cz

Nakupujte nově prostřednictvím našeho nového e-shopu, mimo široké nabídky garnýží v něm najdete také konfigurátor pro výrobu záclonových kolejnic na míru a konfigurátor pro výrobu pružinových a řetízkových rolet a rolet den a noc na míru. Další výrobky z řady stínící techniky na míru připravujeme.

URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie - nový eshop

Objednávka po telefonu

Pokud potřebujete poradit s objednávkou, zavolejte nebo napište, rádi Vám pomůžeme.

  • +420 475 623 459
  • +420 775 908 602
   
    Po - Čt 8:00 - 17:00hod
       Pá 8:00 - 16:00hod